B.B.V 2015 Şablonu

Blog oluşturmak, içerik hazırlamak, daha fazla okuyucuya ulaşabilmek ve daha birçok sorumluluğun yanında önemli olan bir konuda blogunuzun şablonudur.
Okuyucularınız aradığı yazıya çok kolay ulaşabilmeli ve blogunuzu açar açmaz sıkılıp kapatmamalıdır. Blogger şablonları okucuyucu dostu olmasının yanında SEO dostuda olmalıdır ki gerçekten başarıya ulaşsın. Bu yazımızda sizlerle kendi sitemizde de kullandığımız şablonu ve özelliklerini paylaşacağız.
Başıktanda anlaşıldığı üzere şablonumuzun ismini B.B.V 2015 olarak belirledik ve sizlere bu isimle tanıtma kararı aldık.
Şablon orjinalde Sora Templates'e ait bir şablondur ve tarafımızdan birkaç değişiklik yapılmıştır. Tabi bunun yanında türkçeye çevrilmiş ve siz okuyucularımıza sunulmuştur.
Yazının başında okuyucuların aradığı içeriğe kolay ulaşabilmesinin önemli olduğunu vurgulamıştık, B.B.V 2015 şablonu tamda bu doğrultuda bir işlevle çalışmaktadır.
Anasayfada 5 farklı kategori çubuğu bulunmaktadır ve siz yazılarınızı bu 5 ana kategoride anasayfada yayınlayabilirsiniz. Bu ana kategori çubukları etiket sistemizle yazıları ayırmaktadır. Mesela bir içeri oluşturdunuz ve bu içerik haberler kategorisinde olsun. Şablon-Yerleşim bölümünden ilgili kategoriyi bulup başlığını ''HABERLER'' olarak kaydedersiniz ve o widget içeriğine Haberler yazarsınız. Daha sonra oluşturuduğunuz içeriklerin etiketler bölümünden Haberler etiketini verdiğiniz her yazınız o kategorinin altında yer alır.Google Plus'da Paylaş

Bir Bilgin Var

Güncel olaylar, faydalı bilgiler, dosya ve video paylaşımı yaptığımız sayfamızda siz okuyucularımızın yorumları, öneri ve paylaşımı bizler için çok önemlidir. Yorum ve önerileriniz için lütfen yazı altında bulunan Yorum Yap bölümünü yada iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşın.
    Google+ İle Yorum Yaz
    Facebook İle Yorum Yaz

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları
Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.